Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności
Zobacz:

Aktualności

Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów Lindab zdj. 2
Miło jest nam poinformować, iż na początku marca br. otrzymaliśmy specjalne gratulacje od Instytutu Techniki Budowlanej za uzyskanie Krajowej Oceny Technicznej dla produktów Lindab w obszarze wyrobów do wentylacji i klimatyzacji.
Max Light - nowość w ofercie systemów okiennych Aliplast zdj. 1
Firma Aliplast uzupełniła swoją ofertę o system okienny Max Light. Okno systemu Max Light wyróżnia się smukłymi profilami i minimalistycznym designem, nadając konstrukcji nowoczesny, industrialny charakter. Max Light to grupa systemów okiennych...
#Zostańwdomu, ale co jeśli ten dom dopiero się buduje? KRISPOL radzi zdj. 2
Wiosna to czas, kiedy rozpoczynamy lub kontynuujemy nasze domowe budowy, lub remonty. Co roku, tysiące Inwestorów wybiera, porównuje, testuje rozwiązania stolarki i podejmuje decyzje o zakupie w salonie sprzedaży. Tegoroczna wiosna będzie jednak inna...
Nowość w ofercie Lindab: motylkowe klapy przeciwpożarowe FBC zdj. 1
Motylkowe przeciwpożarowe klapy odcinające Lindab FBC przeznaczone są do zabezpieczenia okrągłych kanałów wentylacyjnych przechodzących przez ściany lub stropy oddzielenia przeciwpożarowego o odporności EI 120 S.
Bramy przemysłowe zaprojektowane do pracy – KRISPOL z promocją zdj. 1
Planujesz inwestycję biznesową? A może chcesz wymienić starą bramę w obiekcie? Postaw na KRISPOL - produkty zaprojektowane do pracy w każdych warunkach. Teraz z wysokim rabatem.
Hörmann na targach BUDMA 2020 zdj. 2
Większe stoisko, rekordowa liczba nowości i Złotych Medali
Poznański Maraton w systemach ALUPROF najlepszym biurowcem w Polsce zdj. 2
Centrum Biurowo Usługowe Maraton otrzymało nagrodę w prestiżowym konkursie Eurobuilds Award. Obiekt, w którym zastosowano systemy aluminiowe ALUPROF SA, został laureatem w kategorii New Office of the Year.
Polbruk Greengo. Czas na zieleń zdj. 2
Trwałość, wytrzymałość, modna szarość, a pomiędzy nią pola powierzchni bioaktywnej. Ta ażurowa płyta nawierzchniowa to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią zieleń w swoim otoczeniu.
Nowość: KRISPOL stawia na ciepły montaż bram garażowych zdj. 2
Nowy rok to czas, kiedy wielu inwestorów planuje rozpoczęcie budowy lub dokończenie prac rozpoczętych w ubiegłym roku. Marka KRISPOL wprowadza ważną nowość – system ciepłego montażu bramy. Innowacja ma na celu zmniejszenie strat cieplnych w budynku...
Relacja z Wielkiej Gali „Sylwetki i marki 30-lecia wolności RP” zdj. 1
24 stycznia 2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy i marki, firmy i instytucje...
1  2  3  4  5  6  7  8  9    103

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito