Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności
Zobacz:

Aktualności

Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk Grando zdj. 2
Stopnie schodowe to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. Jako sposób na zabudowę terenu z powodzeniem są wykorzystywane do niwelowania nierówności terenu oraz tworzenia reprezentacyjnych wejść do domu czy na taras. Dla wielu osób schody pełnią także...
FAKRO - Trzyszybowe okna dachowe zdj. 2
Zmieniające się trendy w budownictwie sprawiają, że kierunki w architekturze i aranżacji wnętrz również ewoluują. Wpływ na zmiany mają nie tylko stanowione prawem, modyfikowane przepisy, ale także dynamiczne otoczenie. Firma FAKRO aktywnie tworzy...
smartCONNECTED i Home Inclusive 2.0 z nagrodą zdj. 2
Kolejny raz produkty marki WIŚNIOWSKI zostały docenione przez kapitułę konkursu TOPBuilder 2018 organizowanego przez miesięcznik Builder. Tym razem to technologia inteligentna smartCONNECTED i kolekcja Home Inclusive 2.0 zdobyły uznanie branży budowlanej.
Zdrowi ludzie mieszkają w zdrowych domach zdj. 2
7 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia, ustanowiony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). To okazja do uświadomienia sobie jak ważny wpływ na zdrowie współczesnego człowieka mają budynki. Zachorowania na astmę czy alergię to między...
System FAKRO smartHome zdobył tytuł TOPBuilder 2018 zdj. 2
System FAKRO smartHome otrzymał prestiżową nagrodę na polskim rynku budowlanym – TOPBuilder 2018.
FOVEO TECH prezentuje nowe produkty i kolory zdj. 3
Jaka będzie najbliższa wiosna? Z rozwiązaniami FOVEO TECH na pewno kolorowa! Wprowadzone do oferty marki nowości umożliwiają stworzenie trwałej i estetycznej elewacji, zgodnie z najmodniejszymi trendami kolorystycznymi.
Odwodnienia liniowe AS zdj. 1
Firma AS, zrealizowała zamówienie na dostawę odwodnień liniowych na budowę zakładu produkcyjnego – firmy Styropmin w Nowym Kisielinie. Fabryka zajmuje się produkcją styropianu stosowanego w budownictwie.
FFiL ŚNIEŻKA S.A. - Centrum Logistyczne Śnieżki zdj. 2
Jeszcze w 2018 roku Śnieżka przystąpi do budowy nowoczesnego Centrum Logistycznego w Zawadzie. Trwają zaawansowane prace projektowo-administracyjne.
Pełna paleta kolorystyczna powierzchni tytan-cynku! zdj. 4
Nowe nazwy powierzchni tytan-cynku RHEINZINK zostały dobrane do różnych zastosowań i oferują obecnie najwięcej kombinacji kolorystycznych na rynku!
KRISPOL NA TARGACH R+T  zdj. 4
KRISPOL, wiodący producent kompletu stolarki dla domu oraz rozwiązań dla przemysłu, znalazł się w gronie 900 wystawców największych na świecie targów branży bramowej oraz rolet i osłon przeciwsłonecznych. Impreza wystawiennicza odbywa się co trzy lata...
1  2  3  4  5  6  7  8  9    95

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito