Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności
Zobacz:

Aktualności

Akademia Lindab zaprasza na szkolenie zdj. 1
W marcu 2019r. firma Lindab wprowadziła do swojej oferty nową markę urządzeń klimatyzacyjnych TCL – klimatyzatory ścienne serii Elite.
Klasy patronackie „DOBRY MONTAŻ” odwiedziły fabryki KRISPOL we Wrześni zdj. 2
Blisko 70 uczniów odwiedziło zakłady czołowego producenta stolarki otworowej firmy KRISPOL. Młodzi ludzie przygotowują się do zawodu montera stolarki budowlanej, profesji wspieranej przez związek Polskie Okna i Drzwi i kampanię Dobry Montaż.
Złoty Laur Konsumenta 2019 dla firmy Hörmann zdj. 1
Bramy garażowe oraz drzwi i napędy firmy Hörmann cieszą się największą na rynku popularnością w tej grupie produktów - wynika z badań przeprowadzonych w ramach ogólnopolskiego plebiscytu Laur Konsumenta 2019. Firma po raz kolejny zdobyła...
Bramy na wymiar biznesu zdj. 2
Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków do codziennej pracy to jedno z głównych zadań inwestycji biznesowych. Bez względu na to czy mowa o małym warsztacie, czy wielkopowierzchniowej hali – dobór odpowiednich produktów pozwoli na wygodne...
Aliplast uruchamia anodownię zdj. 1
Firma Aliplast zakończyła budowę nowego zakładu produkcyjnego o powierzchni 6 tys m2 oraz uruchomiła nową linię produkcyjną przeznaczoną do uszlachetniania powierzchni aluminiowych – anodownię.
Red Dot Award: Product Design 2019 dla drzwi tarasowych HST-Sky Innoview FAKRO zdj. 2
Drzwi wielkopowierzchniowe HST-Sky otrzymały prestiżowe wyróżnienie za design i innowacyjność w konkursie Red Dot Award: Product Design 2019.
Dobry montaż bramy garażowej zdj. 1
Pokazy firmy Hörmann na targach BUDMA 2019
KRISPOL udostępnia wygodny eSklep do zamawiania swoich bram zdj. 2
Branża stolarki otworowej otwiera się na nowe rozwiązania. Chcąc zapewnić Partnerom komfortowe warunki pracy, firma KRISPOL uruchomiła eSklep do ofertowania i zamawiania flagowych produktów marki, czyli bram segmentowych, napędów i akcesoriów.
TCL nowa marka klimatyzatorów w ofercie Lindab zdj. 2
Firma Lindab, wiodący producent rozwiązań dla wentylacji i klimatyzacji, wprowadza do swojego portfolio nową markę klimatyzatorów TCL. Decyzja o nawiązaniu współpracy ze znanym na całym świecie koncernem TCL to odpowiedź na sygnały płynące z rynku...
Wiedza i networking. Rusza AKADEMIA EKSPERTA KRISPOL zdj. 2
KRISPOL inwestuje w rozwój kompetencji Partnerów Handlowych i otwiera nowy projekt szkoleniowy pod nazwą AKADEMIA EKSPERTA KRISPOL. Do tej pory producent skupiał się na zagadnieniach montażowych, teraz oferta szkoleń dla specjalistów znacznie...
1  2  3  4  5  6  7  8  9    100

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito