Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności
Zobacz:

Aktualności

Płyty RECTICEL XENTRO® – najniższa lambda, najwyższa izolacyjność zdj. 1
Xentro® – innowacyjne płyty do termoizolacji ścian i podłóg z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej w technologii Xentro w unikalnych szczelnych dyfuzyjnie miękkich okładzinach.
Aluprof z dokumentami europejskimi dla systemów ppoż zdj. 1
Zewnętrzne drzwi i okna techniczne w systemie MB-78EI dopuszczone do obrotu wg normy zharmonizowanej PN-EN 16034.
Relacja z konferencji Konstrukcje Budowlane 2019 zdj. 1
22 listopada 2019 r. odbyła się VI już edycja konferencji Konstrukcje Budowlane. W tym roku uczestnicy mieli przyjemność spotkać się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie i wysłuchać prelekcji dotyczących konstrukcji żelbetowych, konstrukcji...
Bramy przemysłowe Hörmann z systemem SmartControl zdj. 2
Pod nazwą SmartControl firma Hörmann oferuje usługę internetowego monitorowania bram szybkobieżnych. Zapobiegając w ten sposób nieoczekiwanym usterkom i awariom, system zapewnia znaczne oszczędności kosztów eksploatacji.
Lindab SolarRoofTM panele fotowoltaiczne zintegrowane z nowoczesnym dachem – nowość! zdj. 4

Koniec kompromisów – nadchodzi nowa era z Lindab SolarRoofTM

Wodny Park Tychy w systemach Aluprof w finale prestiżowego konkursu zdj. 1
Wodny Park Tychy znalazł się w gronie finalistów World Architecture Festival 2019, w kategorii „Produkcja energii i recycling”. Tyski obiekt powalczy z 14 budynkami z całego świata. W 33 kategoriach konkursu wyróżniono łącznie ponad pół tysiąca budynków.
Nagroda dla Kingspan za działalność na rzecz zmian klimatycznych zdj. 1
Kingspan, światowy lider w branży budowlanej, wyznaczył dziś dwa nowe kamienie milowe w swoim zaangażowaniu na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Nowa generacja napędów do bram garażowych Hörmann zdj. 2
Inteligentne, szybsze, bardziej komfortowe. Firma Hörmann wprowadziła na rynek nową generację napędów do bram garażowych. Dzięki zaawansowanej inteligentnej technologii mogą być one obsługiwane za pomocą telefonu komórkowego lub systemów Smart Home.
Kim są mistrzowie oszczędności? Sprawdź promocję KRISPOL zdj. 2
Kim są MISTRZOWIE OSZCZĘDNOŚCI? Rozpoznasz ich po badawczym przeglądaniu wszystkich portali budowlanych, kanałów dla inwestorów na Youtubie czy porównywaniu wielu ofert. To osoby, które nawet podczas sobotniego spotkania z przyjaciółmi mówią tylko...
Hörmann poszerza serię produktów High Security Line zdj. 2
O nowe słupki z napędem elektromechanicznym i opcjonalnym sterowaniem awaryjnym poszerzyła firma Hörmann swoją ofertę systemów kontroli wjazdu z serii High Security Line. To jedyne takie rozwiązanie dostępne na światowym rynku.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    102

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito