Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności
Zobacz:

Aktualności

Wielka Gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP” zdj. 1
24 stycznia 2020 roku w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbędzie się Wielka Gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”.
Design i jakość – okna aluminiowe od KRISPOL obsypane nagrodami zdj. 3
Stolarka aluminiowa przeżywa rozkwit, jest często wybierana przez architektów i inwestorów, którzy design stawiają na pierwszym miejscu. W 2019 roku firma KRISPOL, uruchomiła produkcję okien aluminiowych na systemach ALUPROF I to właśnie ten produkt...
Hörmann z nagrodą Dobry Design 2020 zdj. 2
Słupek elektromechaniczny z linii High Security Line firmy Hörmann, do stref o najwyższych wymaganiach bezpieczeństwa, nagrodzony został w konkursie Dobry Design 2020. To kolejny już produkt tego producenta wyróżniony w organizowanym corocznie przez...
Płyty RECTICEL XENTRO® – najniższa lambda, najwyższa izolacyjność zdj. 1
Xentro® – innowacyjne płyty do termoizolacji ścian i podłóg z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej w technologii Xentro w unikalnych szczelnych dyfuzyjnie miękkich okładzinach.
Aluprof z dokumentami europejskimi dla systemów ppoż zdj. 1
Zewnętrzne drzwi i okna techniczne w systemie MB-78EI dopuszczone do obrotu wg normy zharmonizowanej PN-EN 16034.
Relacja z konferencji Konstrukcje Budowlane 2019 zdj. 1
22 listopada 2019 r. odbyła się VI już edycja konferencji Konstrukcje Budowlane. W tym roku uczestnicy mieli przyjemność spotkać się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie i wysłuchać prelekcji dotyczących konstrukcji żelbetowych, konstrukcji...
Bramy przemysłowe Hörmann z systemem SmartControl zdj. 2
Pod nazwą SmartControl firma Hörmann oferuje usługę internetowego monitorowania bram szybkobieżnych. Zapobiegając w ten sposób nieoczekiwanym usterkom i awariom, system zapewnia znaczne oszczędności kosztów eksploatacji.
Lindab SolarRoofTM panele fotowoltaiczne zintegrowane z nowoczesnym dachem – nowość! zdj. 4

Koniec kompromisów – nadchodzi nowa era z Lindab SolarRoofTM

Wodny Park Tychy w systemach Aluprof w finale prestiżowego konkursu zdj. 1
Wodny Park Tychy znalazł się w gronie finalistów World Architecture Festival 2019, w kategorii „Produkcja energii i recycling”. Tyski obiekt powalczy z 14 budynkami z całego świata. W 33 kategoriach konkursu wyróżniono łącznie ponad pół tysiąca budynków.
Nagroda dla Kingspan za działalność na rzecz zmian klimatycznych zdj. 1
Kingspan, światowy lider w branży budowlanej, wyznaczył dziś dwa nowe kamienie milowe w swoim zaangażowaniu na rzecz zrównoważonego rozwoju.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    102

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito