Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Global Project KRISPOL Expedition - wspólnie przekraczamy granice możliwości
Zobacz:

Aktualności

Global Project KRISPOL Expedition - wspólnie przekraczamy granice możliwości

29-06-2016

Firma KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, wspiera znanego podróżnika w realizacji nowej ekspedycji. Marcin Gienieczko, rekordzista World Records Guinness za przepłynięcie Amazonki w canoe na dystansie 5573 km, rozpoczął ekstremalną wyprawę: Global Project KRISPOL Expedition. Projekt ten jest obliczony na niemal 3 lata i będzie się składał z wielu etapów. Całość obejmie pieszą podróż przez Mongolię, Grenlandię, góry Mackenzie w Kanadzie oraz Antarktydę.


– Marcin ujął nas swoją determinacją, pasją i wiarą w siłę marzeń – mówi Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu w firmie KRISPOL. – Z dumą wspieramy jego odważne pomysły i działania, a także stojącą za nimi ideę ciągłego przekraczania granic własnych możliwości. Wraz z naszymi fanami na Facebooku śledzimy jego wyprawę i gorąco jej kibicujemy.


Global Project KRISPOL Expedition zdj. 3

fot. KRISPOL


Pierwszym etapem projektu była podróż jachtem KRISPOL do Norwegii. Tam, w Narodowym Muzeum Morskim w Oslo Marcin Gienieczko spotkał się z najlepszymi światowymi polarnikami, a także odebrał specjalnie dla niego zaprojektowane i przygotowywane przez 3 miesiące sanie, dostosowane do trudów wyprawy na Biegun Południowy.


Kolejny etap projektu Global Project KRISPOL Expedition rozpocznie się w lipcu i potrwa do października. Obejmie pieszą podróż długości 1,3 tys. przez Mongolię. Potem podróżnika czeka podwójny trawers Grenlandii i przeprawa przez góry Mackenzie w Kanadzie. Zwieńczeniem projektu będzie zdobycie bieguna południowego w 100. rocznicę zdobycia niepodległości Polski.


Firma KRISPOL jest sponsorem tytularnym projektu. Honorowy Patronat nad projektem objął Polski Komitet Olimpijski.

Global Project KRISPOL Expedition zdj. 1
Global Project KRISPOL Expedition zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito