Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab!
Zobacz:

Aktualności

Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab!

09-01-2017

Ubiegłoroczny cykl szkoleń dekarskich organizowanych w siedzibie głównej firmy Lindab cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszystkie miejsca na 10 terminów szkoleń, zostały zarezerwowane w ciągu miesiąca od rozpoczęcia rejestracji uczestników.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy kontynuować tak wartościowe przedsięwzięcie.


Największymi zaletami Akademii Profesjonalnego Dekarza jest doświadczona kadra oraz kompleksowy praktyczno-teoretyczny program. Segment poświęcony produktom Lindab prowadzi Kierownik Produktu PLX i SRP, Pan Antoni Rak. W szkoleniu uczestniczą również eksperci firm współorganizujących Akademię Profesjonalnego Dekarza:

Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab! zdj. 1

W celu zagwarantowania wysokiego poziomu dydaktycznego praca prowadzona jest w małych, 10-osobowych grupach. Podczas dwudniowych, teoretyczno-praktycznych warsztatów, każdy z uczestników pracuje przy indywidualnym stanowisku, symulującym warunki pracy na dachu. Organizator udostępnia również zestaw profesjonalnych narzędzi firmy Paslode i akcesoriów dekarskich niezbędnych do pracy.


W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu, zapraszamy do odwiedzenia strony www.szkolenia-lindab.pl i do kontaktu z opiekunami grup szkoleniowych.

Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab! zdj. 2
Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab! zdj. 3
Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab! zdj. 4
Nowy sezon szkoleń dekarskich Lindab! zdj. 5
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito