Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie ROCKWOOL dla domu – ciepło w nowej odsłonie i atrakcyjne nagrody!
Zobacz:

Aktualności

ROCKWOOL dla domu – ciepło w nowej odsłonie i atrakcyjne nagrody!

23-05-2017

Myśląc o budowie domu, kupując projekt lub planując sam proces, nie możemy zapominać o ociepleniu, wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Wystartowała promocja ROCKWOOL, w której ocieplający dom mogą otrzymać rabat na zakup zestawu startowego Danfoss Link oraz ramę izolacyjną VELUX BDX gratis.


Podczas budowy lub remontu domu, szczególnie w naszym klimacie, warto abyśmy pomyśleli o zimie i zadbali o komfort w domu, który nie będzie nas kosztował majątku. Rozwiązaniem jest prawidłowe ocieplenie, które spełni swoją rolę zarówno w zimne, jak i w gorące dni. Teraz wybierając wełnę skalną ROCKWOOL wygrywamy podwójnie – nie tylko zapewniamy sobie i swojej rodzinie spokój, bezpieczeństwo i komfort, ale mamy też szansę zdobyć wyjątkowe nagrody.


ROCKWOOL dla domu – ciepło w nowej odsłonie i atrakcyjne nagrody zdj. 1

fot. ROCKWOOL

Do końca października każdy, kto kupi produkty z wełny skalnej ROCKWOOL do ocieplenia domu jednorodzinnego, uzyska rabat w wysokości 25% na zakup zestawu startowego inteligentnego systemu sterowania ogrzewaniem Danfoss Link oraz zestaw izolacyjny BDX do okna VELUX gratis.


Aby wziąć udział w promocji wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Zacznij od zakupu produktów ROCKWOOL w markecie budowlanym lub hurtowni budowlanej, za min. 2 500 zł. Następnie wejdź na stronę www.rockwooldladomu.pl , wypełnij formularz online oraz prześlij skan paragonu lub faktury. Możesz wysłać maksymalnie trzy skany. Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz mailem kod do sklepu internetowego, gdzie będziesz mógł zamówić system inteligentnego sterowania ogrzewaniem Danfoss Link z 25% rabatem, i dodatkowo ramę izolacyjną BDX firmy VELUX gratis. Wykorzystując otrzymany kod, możesz wybrać jeden z produktów lub obydwa.


Nowoczesne rozwiązania firmy Danfoss pozwalają sterować ogrzewaniem w domu, bez względu na to, gdzie jesteśmy, za pomocą smartfona. Dzięki jednej prostej aplikacji, możemy regulować temperaturę grzejników, jak i elektrycznego ogrzewania wodnego oraz podłogowego. W ten sposób zaoszczędzimy na ogrzewaniu nawet do 30% wydatków. W pakiecie w ramach promocji znajdują się trzy termostaty oraz panel centralny Danfoss Link.


Z kolei zestaw izolacyjny BDX do okien dachowych firmy VELUX chroni połączenie okna z dachem przed wodą deszczową oraz pozwala na prawidłową izolację termiczną. Łatwy i szybki montaż pozwala na zastosowanie zestawu w dachach z izolacją na krokwiach, pomiędzy nimi oraz z naciągniętą folią pod łatami. W skład zestawu wchodzą: rama izolacyjna, wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa oraz rynna odwadniająca.


Rozwiązania te doskonale uzupełniają ocieplenie domu wykonane z wełny skalnej, która dzięki swoim wyjątkowym cechom zapewnia bezpieczeństwo i komfort w Twoim domu. Izolacja wykonana z wełny skalnej wytrzymuje temperatury pożarowe nawet do 1000ºC zapewniając tym samym bezpieczeństwo pożarowe. Dodatkowo dopasowuje się do konstrukcji budynku i sprawia, że hałas nie przedostaje się do środka. Już sam fakt, że wełna ROCKWOOL wykonana jest ze skały gwarantuje, że izolacja będzie trwała i zachowa swoje właściwości na lata, zapewniając niskie rachunki za ogrzewanie, komfort i bezpieczeństwo.


ROCKWOOL dla domu – ciepło w nowej odsłonie i atrakcyjne nagrody zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito