Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room
Zobacz:

Aktualności

AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room

08-06-2017

31 maja 2017 roku w łódzkiej siedzibie Axalta Coating Systems, globalnego dostawcy lakierów ciekłych i farb proszkowych odbyło się uroczyste otwarcie unikatowej przestrzeni kolorystycznej o nazwie Colour Experience Room.


Axalta Coating Systems jako producent farb proszkowych niezwykle dba o jakość dostarczanych farb i lakierów. Łączy się ona zawsze z końcowym wyglądem powłoki lakierniczej, a więc jej kolorem, fakturą i efektem specjalnym.


AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 1

fot. Axalta


Niemal wszechstronne zastosowanie farb proszkowych stwarza wiele możliwości wyboru odpowiedniego produktu. Aby dokonać właściwego doboru koloru i efektu do projektu, należy skierować zmysły i emocje projektanta oraz architekta we właściwym kierunku. Nowo otwarta przestrzeń kolorystyczna o nazwie Colour Experience Room ma uprościć to zadanie. Jest to miejsce w którym prezentowane jest ponad 800 kolorów i efektów farb proszkowych Axalta na specjalnych panelach, aby ułatwić ich swobodne dopasowanie do innych składowych danego projektu. W ten sposób wspomagany przez eksperta ds.koloru projektant lub architekt może dobrać barwy pozwalające na osiągnięcie pożądanego rezultatu.


Pierwszy polski Colour Experience Room otwarty w łódzkiej siedzibie Axalta Coating Systems Poland jest drugim takim projektem w Europie (poprzedni powstał w Lumen w Belgii). Kolejny powstaje w Dubaju. W inauguracji nowej przestrzeni uczestniczyli zaproszeni Klienci firmy Axalta oraz architekci i projektanci z całej Polski. Spotkanie uświetnił występ Michała Karpackiego, a wspólna zabawa trwała jeszcze po zachodzie słońca.


AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 2

fot. Axalta


Przestrzeń kolorystyczna jest nieustannie dostępna dla każdego inwestora, architekta czy projektanta. Na miejscu do dyspozycji wszystkich gości znajdują się bezpłatne panele z wyselekcjonowanymi kolorami/efektami, komora do oceny kolorów w różnych widmach światła oraz wzorniki palet kolorystycznych (NCS, PANTONE, RDS, etc.). Istnieje również możliwość wykonania prototypu w wybranej farbie proszkowej Axalta, zaś eksperci Axalta oferują profesjonalny konsulting w zakresie doboru odpowiedniej technologii powłoki lakierniczej.

AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 3
AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 4
AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 5
AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 6
AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 7
AXALTA - Uroczyste otwarcie Colour Experience Room zdj. 8
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito