Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie FAKRO partnerem projektu budowy domów e4
Zobacz:

Aktualności

FAKRO partnerem projektu budowy domów e4

03-07-2017

Firma FAKRO – światowy potentat w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – została partnerem projektu koncepcji domów e4. Projekt e4 to energooszczędność połączona z wysokim komfortem mieszkania oraz estetyką architektury budynku.


20 czerwca br. odbyła się konferencja prasowa na terenie nowego, podwarszawskiego osiedla, na którym powstają budynki w koncepcji domów e4. Reprezentacja FAKRO podczas wydarzenia zaprezentowała energooszczędne okna dachowe, które zostały zastosowane w budynku. Omówiono również dobroczynny wpływ naturalnego światła na samopoczucie człowieka.


FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 1

fot. FAKRO


Technologia e4 gwarantuje energooszczędne i zdrowe budownictwo, realizowane przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska oraz zachowaniu maksymalnego komfortu życia. Celem projektu jest budowanie domów, które sprzyjają dobremu samopoczuciu mieszkańców, są osadzone w polskich realiach finansowych, społecznych, architektonicznych i kulturowych, a także są zgodne z Warunkami Technicznymi na rok 2021.


Pomysłodawcą koncepcji e4 jest firma Wienerberger, która do udziału w projekcie zaprosiła – jako partnerów – firmy: FAKRO i Viessmann.


– Wszystkie nasze produkty tworzymy z pasją i z chęcią zapewnienia klientowi wysokiego komfortu użytkowania, a przede wszystkim lepszej jakości życia. Dlatego tworzymy produkty energooszczędne, komfortowe, łatwe w obsłudze i spełniające najwyższe normy. Koncepcja domu e4 idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Projekt e4, to przecież dbałość o środowisko, stosowanie odnawialnych źródeł energii, komfort mieszkania w zdrowym domu, efektywne wykorzystanie energii oraz przystępne koszty budowy i eksploatacji. Są to dokładnie takie same cele, jakie wyznacza sobie FAKRO – uzupełnia Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds. współpracy z architektami FAKRO.

FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 2
FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 3
FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 4
FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 5
FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 6
FAKRO partnerem projektu budowy domów e4 zdj. 7
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito