Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie RHEINZINK - Dach głównej siedziby BMW w RPA z tytan-cynku
Zobacz:

Aktualności

RHEINZINK - Dach głównej siedziby BMW w RPA z tytan-cynku

28-07-2017

Nową siedziba niemieckiego producenta samochodów została otwarta w Midrand, Gauteng w RPA. Budynek BMW wraz z patio ma kształt firmowego logo i kojarzy się z marką premium, co widać jak z bliska, tak i z lotu ptaka – dzięki dachowi wykonanemu z blachy tytan-cynk RHEINZINK prePATINA blaugrau.


Dach głównej siedziby BMW w RPA z tytan-cynku zdj. 1

fot. RHEINZINK


Projekt został wyróżniony 5 gwiazdkami przez Green Building Council of South Africa (GBCSA) jako przyjazny dla środowiska budynek. Ta ocena sprawia, że nowa siedziba BMW jest pierwszą firmą motoryzacyjną w RPA, która otrzymała taką ocenę.


W uzasadnieniu GBCSA można przeczytać, że to "światło, linie i przemyślana prostota składają się na sukces nowego biurowca BMW. Ta realizacja wzmacnia wizerunek światowej klasy firmy motoryzacyjnej i odzwierciedla jej pasję, technologię, innowację i dbałość o najdrobniejsze szczegóły – w tym przypadku w architekturze".


Inwestor: BMW Group

Architekt: Boogert man + partners, Johannesburg, RPA

Wykonawca prac blacharskich: Rohde roofing, Cape Town, RPA

Dach głównej siedziby BMW w RPA z tytan-cynku zdj. 2
Dach głównej siedziby BMW w RPA z tytan-cynku zdj. 3
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito