Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Okna dachowe FAKRO w hotelach świata
Zobacz:

Aktualności

Okna dachowe FAKRO w hotelach świata

09-08-2017

Nie od dziś wiadomo jak duży i dobroczynny wpływ na nastrój mieszkańców ma odpowiednia ilość naturalnego światła w pomieszczeniu. Ma to niebagatelne znaczenie nie tylko w domach czy mieszkaniach ale również w hotelach. Odpowiednie rozmieszczenie okien oraz duża ilość światła sprawia, że goście wracają z urlopu usatysfakcjonowani oraz w pełni wypoczęci. Aby zapewnić dzienne światło w każdym pomieszczeniu czasem należy zastosować specjalne rozwiązania. Przedstawiamy hotele z rożnych krajów, w których dzięki zastosowaniu okien dachowych FAKRO, ciemne pomieszczenia zamieniły się w piękne apartamenty pod niebem.


Kompleks apartamentów Vosseborg – Holandia


W konstrukcję projektu włączono szereg unikalnych rozwiązań. Na całej połaci ścian bocznych i dachu zastosowanie specjalne pokrycie. Stylowym uzupełnieniem elewacji są kombinacje okien pionowych i dachowych FAKRO, które biegną wzdłuż całej ściany zapraszając do wnętrza dużą ilość naturalnego światła.


Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 1

fot. FAKRO


Apartments in Het Groene Hart – Holandia


Architekt doskonale znał wpływ naturalnego światła na samopoczucie przebywających w nim osób. Cała elewacja w kolorze grafitowym ozdobiona została dużymi zespoleniami okien dachowych FAKRO i okien pionowych. Pionowe pasy szkła symetrycznie rozmieszczone wzdłuż elewacji nie tylko zapewniają dopływ naturalnego światła, ale sprawiają również, że obiekt zmienia swój wygląd w zależności od pory dnia i pory roku.


Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 2

fot. FAKRO


Apartamenty Rosevia resort – Polska


Apartamenty Rosevia Resort to kompleks obiektów zlokalizowanych tuż przy Latarni Morskiej Rozewie, między Władysławowem a Jastrzębią Górą. Architektura i infrastruktura Resortu wpleciona w Nadmorski Park Krajobrazowy, czyni to miejsce wyjątkowym, ekscytującym i magicznym. Goście resortu dzięki zastosowaniu okien dachowych FAKRO mogą rozkoszować się wspaniałym widokiem morza i otaczającej natury również z pokoi umieszczonych na poddaszu.


Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 3

fot. FAKRO


Pensjonat w miejscowości Przewłoka – Polska


Niewielki pensjonat w miejscowości Przewłoka to budynek o kształcie zwartej bryły powstały na planie prostokąta, który wyglądem przypomina wiejską chatę. Celem projektu było połączenie tradycji z zewnątrz z wewnętrzna nowoczesnością. Pokrycie dachu – strzecha wraz z jasną elewacją przełamaną drewnianymi wstawkami nadaje temu miejscu sielskiego klimatu, w którym poprzez zastosowanie dużej ilości przeszkleń dachowych FAKRO wkrada się nuta nowoczesności.


Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 4

fot. FAKRO


Hotel Monticelli, termy – Włochy


Obiekt termy&spa zlokalizowany w prowincji Parma we Włoszech przy hotelu Monticelli. Wyposażony w krytą pływalnię budynek jest miejscem, w którym możemy komfortowo odpocząć i zregenerowac się do dalszej pracy. Zielony dach, który zdobi krytą pływalnie wyposażony został w okna FAKRO do dachów płaskich typu C z kopułą z wytrzymałego poliwęglanu. Takie rozwiązanie nie tylko doświetla wnetrze dużą ilością naturalnego swiatła, ale również łagodnie komponuje się z otaczającym je krajobrazem.


Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 5

fot. FAKRO

Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 6
Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 7
Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 8
Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 9
Okna dachowe FAKRO hotelach świata zdj. 10
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito