Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie CWL - Szkolenia na temat zabezpieczeń dachowych
Zobacz:

Aktualności

CWL - Szkolenia na temat zabezpieczeń dachowych

24-08-2017

Oferujemy specjalnie dostosowane szkolenia dla Ciebie i Twoich kolegów. Szkolenia, podczas których omawiamy wszystko, co musicie wiedzieć na temat zabezpieczeń dachowych, odbywają się albo na miejscu u Was albo u nas.


CWL - Szkolenia na temat zabezpieczeń dachowych zdj. 1

fot. CW Lundberg


Gdzie odbywa się szkolenie?


Możemy przyjechać do Was i przeprowadzić szkolenie na miejscu w Waszej firmie, ale oczywiście jesteście tak samo mile widziani w naszej fabryce w Mora. Dla grup składających się z maksymalnie 6 osób oferujemy transport własnym samolotem, by Wasza podróż mogła odbyć się w sposób maksymalnie płynny i wygodny.


Dla kogo jest przeznaczone szkolenie?


Nasze szkolenia są przeznaczone dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o zabezpieczeniach dachowych. Nie ma maksymalnej ani minimalnej liczby uczestników wymaganej do przeprowadzenia szkolenia, wręcz przeciwnie – chętnie przyjmiemy wszystkie osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę. Nasze szkolenia dostosowujemy też do potrzeb poszczególnych grup zawodowych, na przykład architektów, doradców, inspektorów lub dekarzy, dzięki czemu treść szkolenia w maksymalnym stopniu spełnia ich oczekiwania.


Licencja montera i świadectwo ukończenia kursu


Podczas szkolenia monterzy uzyskują ważną wiedzę, która stanowi podstawę do otrzymania licencji montera, a wszyscy uczestnicy otrzymują oczywiście także świadectwo ukończenia kursu.


Treść szkolenia


Omawiamy między innymi następujące zagadnienia:

  • Przepisy prawa szwedzkiego
  • Kto ponosi odpowiedzialność
  • Wymagania funkcjonalne stawiane przez Boverket
  • Analiza ryzyka
  • Aprobaty
  • Oznaczenia CE i P
  • Normy branżowe
  • Projektowanie
  • Montaż w praktyce.
CWL - Szkolenia na temat zabezpieczeń dachowych zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito