Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie OWEOB PROMOCJA - Konferencja Naukowo-Techniczna, Ciechocinek 11-13.10.2017
Zobacz:

Aktualności

OWEOB PROMOCJA - Konferencja Naukowo-Techniczna, Ciechocinek 11-13.10.2017

05-09-2017

Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno - Organizacyjnych Budownictwa „Promocja” Sp. z o.o., autor i wydawca informacji cenowych Systemu SEKOCENBUD, serdecznie zaprasza na 23 Konferencję naukowo-techniczną, która odbędzie się w dniach 11-13 października 2017 roku w Ciechocinku pt.: "Zmiany w zamówieniach publicznych na roboty budowlane - wybrane aspekty w praktyce."


Niespełna 2 miesiące pozostały do 23 Konferencji w Ciechocinku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z przygotowaniem i realizacją zamówień publicznych na roboty budowlane. Tegoroczna Konferencja będzie wyjątkową okazją do rozmów i dyskusji nad funkcjonowaniem w praktyce dotychczasowych zmian w Pzp oraz przekazania wniosków wynikających z tej dyskusji przedstawicielowi UZP, który będzie obecny podczas obrad. Ocena obecnego stanu Pzp przez praktyków jest konieczna w świetle rozpoczętych prac nad nowym Prawem zamówień publicznych (ostateczny projekt ma być przedstawiony do konsultacji pod koniec br.). Konferencja może być zatem dla Państwa olbrzymią szansą na aktywny udział w tworzeniu nowych przepisów Pzp.


Szczegółowe informacje i zgłoszenia na Konferencję na stronie: www.sekocenbud.pl/konferencja

OWEOB PROMOCJA - Konferencja Naukowo-Techniczna zdj. 1
OWEOB PROMOCJA - Konferencja Naukowo-Techniczna zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito