Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI
Zobacz:

Aktualności

Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI

21-09-2017

Firma WIŚNIOWSKI ruszyła z nową promocją. W jej ramach od 18 września bramy, drzwi i ogrodzenia tej marki w wersji smartCONNECTED dostępne będą w ofercie specjalnej. Poznajcie inteligentną technologię od firmy WIŚNIOWSKI, która da niemalże nieograniczone możliwości zarządzania wejściem do domu w czasie rzeczywistym.


Dom inteligentny daje wygodę i bezpieczeństwo, której trudno nie docenić. Dzięki najnowszym technologiom zyskujemy natychmiastową kontrolę nad dostępem do domu i posesji, z każdego miejsca na świecie. Możemy otworzyć i zamknąć drzwi i bramy jednym kliknięciem, a jeśli jesteśmy w pobliżu swojego domu, nie musimy nawet kiwnąć palcem, by on sam wpuścił nas do środka. Teraz o zaletach inteligentnego domu można się przekonać jeszcze łatwiej. Wystarczy skorzystać z jesiennej oferty i kupić inteligentne bramy, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI, a dostęp do inteligentnego świata otrzymuje się GRATIS!


Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 1

fot. WIŚNIOWSKI


W przypadku bram garażowych i drzwi zewnętrznych można skorzystać z poniższych opcji:

  • kupując automatyczną bramę garażową z napędem METRO WIŚNIOWSKI powered by Somfy, system inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 299 zł netto,
  • kupując aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO lub DECO z zamkiem elektrycznym, system inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 299 zł netto,
  • kupując jednocześnie automatyczną bramę garażową z napędem METRO powered by Somfy oraz aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO lub DECO z zamkiem elektrycznym, system inteligentnego sterowania smartCONNECTED GRATIS!


Dodatkowo:

  • kupując automatyczną bramę ogrodzeniową dwuskrzydłową lub bramą przesuwną z napędem zewnętrznym, systemem inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 299 zł netto,
  • kupując automatyczną bramę ogrodzeniową przesuwną z napędem w słupku, systemem inteligentnego sterowania smartCONNECTED w cenie 109 zł netto,
  • kupując dowolną automatyczną bramę ogrodzeniową oraz co najmniej 10 segmentów, bądz 20 paneli kratowych VEGA wraz ze słupami GAMMA, system inteligentnego sterowania smartCONNECTED GRATIS!


Jesienna oferta specjalna smartCONNECTED połączona jest z akcją charytatywną. Kupując bramy, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI, pomagasz ratować małe serduszka. Firma WIŚNIOWSKI razem ze swoimi Partnerami Handlowymi przekazuje środki na wyposażenie w specjalistyczny sprzęt medyczny Klinikę Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie.


Dzięki promocji klienci zyskają nowoczesne bramy, drzwi i ogrodzenia zapewniające komfort i bezpieczeństwo, a jednocześnie staną się częścią akcji społecznej. Zbliżająca się jesień to najlepszy czas na ukoronowanie swojej budowlanej inwestycji najlepszymi produktami marki WIŚNIOWSKI, a zarazem wsparcie akcji charytatywnej niosącej pomoc chorym dzieciom. Razem ratujmy małe serduszka!

Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 2
Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 3
Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 4
Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 5
Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 6
Jesienna oferta smartCONNECTED od firmy WISNIOWSKI zdj. 7
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito