Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie LINDAB - Pierwszy w Polsce matowy system rynnowy
Zobacz:

Aktualności

LINDAB - Pierwszy w Polsce matowy system rynnowy

05-07-2017

Matowe wykończenie metalowych powierzchni jest sprawdzonym sposobem na podkreślenie wysokiej jakości wykonania i nadanie produktom nowoczesnego wyglądu. Zabieg ten jest więc często stosowany w designie luksusowych samochodów i elektroniki użytkowej.


Biorąc pod uwagę uniwersalne piękno tej stylistyki i posiadając dostęp do zaawansowanych technologii powlekania stali, zdecydowaliśmy się jako pierwsza firma w Polsce, na wprowadzenie matowego koloru do standardowej oferty systemu rynnowego w kolorze AMNT 044m Antracyt mat (RAL 9007).


LINDAB - Pierwszy w Polsce matowy system rynnowy zdj. 1

fot. Lindab


Matowe wykończenie stalowych rynien jest całkowitą nowością na polskim rynku budowlanym i poza pięknym wyglądem, oferuje również wiele praktycznych zalet.


Nasycony kolor przy każdym oświetleniu


Dzięki wyższemu współczynnikowi pochłaniania światła nowy kolor wyróżnia się jednolitym i bardzo nasyconą barwą nawet przy bardzo intensywnym oświetleniu.


Maskowanie drobnych uszkodzeń


W każdej wersji systemu rynnowego Lindab Rainline elementy produkowane są z zachowaniem bardzo wysokiej precyzji. Wraz z upływem czasu na powierzchni mogą się jednak pojawić drobne wgniecenia i zadrapania. Matowe wykończenie skutecznie maskuje tego typu niedoskonałości, ponieważ minimalizuje refleksy światła.


Minimalna konserwacja


Brak refleksów zmniejsza widoczność zabrudzeń takich jak: pajęczyny, pyłki roślinne, kurz i osady po wodzie deszczowej. Oznacza to, że zewnętrzna powierzchnia rynien może być czyszczona rzadziej niż w przypadku kolorów metalicznych.


Wszystkie matowe elementy systemu rynnowego Lindab Rainline, posiadają organiczną powłokę ochronną Elite, która skutecznie chroni przed blaknięciem kolorów, uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV. Można je czyścić standardowymi środkami bez obaw o uszkodzenie powłoki ochronnej, zarysowanie lub zmianę koloru. Podobnie jak wszystkie kolory metaliczne nowy kolor objęty jest 30-letnią gwarancją.


Jednocześnie informujemy że firma Lindab wprowadza do systemu Lindab Rainline również inny nowy kolor - Grafitowy ciemny (GGRA 035). Wyróżnia się on głęboka, intensywną barwą i stanowi doskonałe uzupełnienie oferty o tak pożądany na polskim rynku RAL 7016.

Pierwszy w Polsce matowy system rynnowy zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito