Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Axalta prezentuje Eloxal Selection – nową linię supertrwałych farb proszkowych...
Zobacz:

Aktualności

Axalta prezentuje Eloxal Selection – nową linię supertrwałych farb proszkowych Alesta SD

02-10-2017

Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA), wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, wprowadza do oferty linię Eloxal Selection, na którą składają się wysokiej klasy metaliczne farby proszkowe z kolekcji Alesta® Super Durable. Produkty z linii Eloxal Selection zapewniają za każdym razem ten sam, jednolity efekt oraz znakomitą trwałość i wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w zastosowaniach architektonicznych.


Axalta prezentuje Eloxal Selection zdj. 1

fot. Axalta


Linia Eloxal Selection przypomina najpopularniejsze anodowane wykończenia, ale łączy to z zaletami farby proszkowej, dzięki czemu pozwala uzyskać wysokiej jakości, atrakcyjny i trwały efekt. W porównaniu do utleniania elektrolitycznego farby proszkowe mają tę przewagę, że można je stosować na różnych podłożach, w tym aluminium, stali i elementach kutych.


– Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii wiązania linia Eloxal Selection oferuje klientom łatwą aplikację i znakomitą powtarzalność efektu. Wiemy, że współczesna branża budowlana potrzebuje niezawodnych, łatwych w użyciu i ekologicznych produktów. Naszym zdaniem te nowe kolory będą inspirować architektów pracjących nad najbardziej imponującymi i najnowocześniejszymi budynkami na świecie – mówi Dr René Mattern, Head of Product Management and Technical Service dla biznesu farb proszkowych Axalta na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.


Jak wszystkie farby proszkowe Alesta, produkty z linii Eloxal Selection są ekologiczne i praktycznie nie zawierają lotnych związków organicznych. Są także zgodne z najważniejszymi normami europejskimi, w tym GSB Master i Qualicoat (klasa 2). Spełniają również wymagania AAMA 2604 dotyczące wysokowydajnych organicznych powłok na wytłoczeniach i panelach aluminiowych.

Axalta prezentuje Eloxal Selection zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito