Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Axalta otwiera nowe salony Colour Experience Room promujące farby proszkowe
Zobacz:

Aktualności

Axalta otwiera nowe salony Colour Experience Room promujące farby proszkowe

31-10-2017

Axalta Coating Systems (NYSE: AXTA), wiodący globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych, planuje otwarcie kolejnych salonów Colour Experience Room, w których będzie prezentować i promować swoje innowacyjne farby proszkowe. Popularność, jaką cieszą się przestrzenie kolorystyczne otwarte niedawno w Belgii i Polsce, zainspirowała firmę Axalta do stworzenia kolejnych miejsc tego typu. Krok ten umożliwi również rozwinięcie koncepcji w przyszłości.


Salony Colour Experience Room firmy Axalta dostarczają niezapomnianych wrażeń: goście zanurzają się w świat ponad 1500 inspirujących kolorów o różnych stopniach połysku, tekstury oraz efektach specjalnych. Każdy z nich został opracowany przez firmę Axalta tak, aby spełniać wymogi branży oraz umożliwiać osiągnięcie konkretnych efektów i uzyskanie pożądanego wyglądu.


Axalta otwiera nowe salony Colou zdj. 2

fot. Axalta

 

Europejscy projektanci i architekci, którzy odwiedzają salony w poszukiwaniu inspiracji, mają do dyspozycji wzorniki palet kolorystycznych oraz farb. Dzięki tym zasobom mogą natychmiast zobaczyć, jak będą wyglądały efekty ich pracy.


Frank De Cock, Axalta Regional Sales Director i Marketing Communications Director na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: – Przestrzeń kolorystyczna Colour Experience Room to miejsce, w których spotykają się nauka w dziedzinie kolorów, technologia farb proszkowych i wzornictwo. Każdy gość może u nas spędzić tyle czasu, ile potrzebuje, żeby mieć pewność trafnego wyboru. Co więcej, może skorzystać z porad naszych ekspertów, którzy z chęcią pomogą odszukać odpowiedni kolor lub porozmawiają o parametrach technicznych danej farby w kontekście konkretnego projektu. Wielu gości wraca do nas regularnie, ponieważ dostrzegają, że nasze zasoby pozytywnie wpływają na ich projekty.


Pierwsza przestrzeń kolorystyczna firmy Axalta został otwarta w lutym 2016 r. w belgijskim mieście Lummen, druga – w Łodzi działa od maja 2017 r.


Poza salonami Colour Experience Room użytkownicy mają do dyspozycji również narzędzie kolorystyczne COLOUR it, które znacznie ułatwia projektowanie. Pomimo iż opiera się na cyfrowych kolorach, a nie wzorcach, jest nieocenionym narzędziem ułatwiającym pracę na początkowym etapie projektowania. Dobrane za jej pomocą kolory można następnie obejrzeć na żywo w salonie Colour Experience Room.

Axalta otwiera nowe salony Colour zdj. 1
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito