Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Polbruk Petra w nowym kolorze - bianka_d
Zobacz:

Aktualności

Polbruk Petra w nowym kolorze - bianka_d

10-11-2017

W aktualnym katalogu marki Polbruk kostka Petra dostępna jest w jeszcze większej gamie barw. Do dobrze znanych kolorów alpen, onyx i sahara dołączył modny odcień szarości bianka_d, który świetnie prezentuje się w eleganckich aranżacjach ogrodu.


Powiększona paleta kolorów i różnorodność faktur dają jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych. Nowa kostka w kolorze bianka_d, o delikatnym jasnoszarym odcieniu, pomoże rozjaśnić posesję, nadając jej nowoczesny wygląd. Dzięki jasnoszarej barwie podjazd, taras czy inna przestrzeń w ogrodzie będą świetnie współgrać z fasadą utrzymaną niemal w każdym stylu.


Polbruk Petra w nowym kolorze - bianka_d zdj. 1

fot. Polbruk


Kostkę Polbruk Petra bianka_d od pozostałych produktów z tej kolekcji odróżnia nie tylko kolor, ale również faktura, która w tym przypadku jest płukana. Chropowatość tego rodzaju kostek sprawia, że zyskują one dodatkowe walory funkcjonalny i dekoracyjny. W połączeniu z szarym odcieniem otrzymujemy produkt elegancki, jedyny w swoim rodzaju. Cechą charakterystyczną wszystkich kostek Petra jest nieregularny kształt poszczególnych elementów – dzięki temu nawierzchnia z ich użyciem przypomina atrakcyjną wizualnie układankę, mającą moc odmieniania każdej ogrodowej przestrzeni.


Kostki Petra dostępne są w fakturze gładkiej i płukanej, w formatach: pełnym 36,4 x 26,8 oraz brzegowym 13,4 x 47,1; 13,4 x 35,2; 13,1 x 24,2.

Grubość: 8 cm

Polbruk Petra w nowym kolorze - bianka_d zdj. 2
Polbruk Petra w nowym kolorze - bianka_d zdj. 3
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito