Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie POLBRUK – Kostka płukana - niejedno ma imię
Zobacz:

Aktualności

POLBRUK – Kostka płukana - niejedno ma imię

02-01-2018

Kostka brukowa to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań do aranżacji ogrodów, tarasów i posesji. Standardem są kostki o powierzchni gładkiej, płukanej i postarzanej, nowością natomiast – produkty składające się z wyraźnie mniejszych drobinek kruszywa.


Cechą szczególną produktów o fakturze płukanej w tej wersji są mniejsze drobinki kruszywa, obecne na powierzchni licowej. W porównaniu ze standardową kostką płukaną produkt o takiej fakturze prezentuje się jeszcze bardziej designersko. Dla niektórych mniejsze kruszywo to jedynie detal, ale trzeba wiedzieć, że tego rodzaju szczegóły wpływają na odbiór całej nawierzchni. Dzięki nim kostka wpisuje się w aktualne trendy w aranżowaniu ogrodów i posesji.


Kostka płukana - niejedno ma imię zdj. 3

fot. POLBRUK


W ofercie Polbruk kostki o fakturze płukanej powstałe z użyciem nietypowego kruszywa, znajdziemy w kategorii produktowej Styl, pod wszystkimi nazwami kolorów zawierającymi dopisek „_d”, jak na przykład: bianka_d, siena_d, inez_d czy ritmo_d. Są to melanże kolorystyczne w odcieniach szarości, brązu oraz grafitu. Za sprawą kostek z tego zestawienia stworzymy nowoczesną aranżację – solidną ozdobę całego ogrodu, mającą charakterystyczną „lekkość”.

Kostka płukana - niejedno ma imię zdj. 1
Kostka płukana - niejedno ma imię zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito