Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Bruk-Bet numerem jeden w oczach Klientów
Zobacz:

Aktualności

Bruk-Bet numerem jeden w oczach Klientów

28-06-2018

Bogata oferta kostek brukowych, wielkoformatowe płyty tarasowe, ścienne kamienie dekoracyjne, system ochronny Perlon® Lamino® to tylko niektóre skojarzenia Konsumentów z marką Bruk-Bet. Dziś, oferta firmy to znacznie więcej niż standardowe produkty z betonu. Od lat siłę firmy budują także inne cenione marki: Termalica®, Bruk-Bet Solar®, Georyt® i Intrac, będące liderami w swoich branżach.


System budowy Termalica® z betonu komórkowego pozwala na wznoszenie jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych różnych obiektów budowlanych. Główną zaletą wyrobu jest przede wszystkim energooszczędność oraz szybkość budowy.


Innowacyjność to kolejne oblicze marki Bruk-Bet. Jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wysokiej jakości panele fotowoltaiczne pod marką Bruk-Bet Solar®. Dziś jest wiodącym polskim producentem tego rodzaju asortymentu.


W ofercie firmy znajdziemy również studnie betonowe i szczelne systemy kanalizacyjne, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.


Bruk-Bet numerem jeden w oczach Klientów zdj. 2

fot. Bruk-Bet


Nowatorskie rozwiązania, wysoka jakość, różnorodność i estetyka produktów to cechy, które bez wątpienia opisują działalność firmy. Zostało to zauważone i jednocześnie docenione przez Konsumentów. Bruk-Bet został właśnie nagrodzony Złotym Godłem TOP MARKA 2018 w ogólnopolskim konkursie LAUR KONSUMENTA w kategorii Jakość i Innowacyjność Produktów i Usług Budowlanych, Kostka Brukowa. Jury konkursu jest najlepszym recenzentem produktów danej marki, ponieważ są to indywidualni odbiorcy, którzy korzystają z poszczególnych wyrobów.


Warto przyjrzeć się dokładniej oferowanym produktom i zastanowić, dlaczego to właśnie kostki brukowe Bruk-Bet zdobyły pierwsze miejsce w konkursie, wyprzedzając swoją konkurencję. Bez wątpienia przyczynił się do tego stosowany system ochrony nawierzchni Perlon® Lamino®. Producent powleka kostki brukowe na etapie produkcji specjalnymi środkami modyfikowanych żywic. Głównym celem tego zabiegu jest stworzenie warstwy ochronnej zapobiegającej wnikaniu zabrudzeń w strukturę betonu, jak również migracji wykwitów wapiennych z betonu na jego powierzchnię. To tylko jedno z nielicznych rozwiązań, które docenili konsumenci.


Bruk-Bet z pewnością nie przestanie zaskakiwać swoich odbiorców, ponieważ nieustannie stara się wzbogacać swoją ofertę i wprowadzać innowacyjne rozwiązania technologiczne i produktowe.

Bruk-Bet numerem jeden w oczach Klientów zdj. 1
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito