Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Polsign wykonawcą oznakowania w jednym ze 100 najpiękniejszym hoteli na świecie
Zobacz:

Aktualności

Polsign wykonawcą oznakowania w jednym ze 100 najpiękniejszym hoteli na świecie

13-09-2018

Firma "POLSIGN" Artur Pruszyński, właśnie zakończyła pracę, jako główny wykonawca kompleksowego oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego w prestiżowym Hotelu Europejskim, który został uznany za najbardziej luksusowy hotel w Polsce, a teraz także amerykański magazyn „Time” umieścił hotel na liście najwspanialszych miejsc na świecie 2018 roku.


Remont Hotelu Europejskiego trwał od 2013 roku przez pięć lat. Otworzony został ponownie w czerwcu 2018 roku. Jeszcze zanim zaczął funkcjonować amerykański magazyn „Vogue” określił obiekt mianem „jednego z najbardziej wyczekiwanych hoteli na świecie”.


Jeżeli chcecie zobaczyć Państwo, jak wygląda reklama wykonana przez firmę POLSIGN zapraszamy do Hotelu Europejskiego na Krakowskie Przedmieście w Warszawie.

Polsign wykonawcą oznakowania w jednym ze 100 najpiękniejszym hoteli na świecie zdj. 1
Polsign wykonawcą oznakowania w jednym ze 100 najpiękniejszym hoteli na świecie zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito