Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Podsumowanie roku: KRISPOL
Zobacz:

Aktualności

Podsumowanie roku: KRISPOL

08-01-2019

Koniec roku to dla przedsiębiorstw czas podsumowań, a także określania celów i kierunków na przyszły. Spółka KRISPOL ma za sobą udany rok, nie zwalnia jednak tempa.


Rozwój innowacyjnych salonów


Największym sukcesem marki KRISPOL odnotowanym w 2018 roku jest introdukcja aż 60 innowacyjnych salonów KRISHOME, oferujących produkty z linii HOME prywatnym inwestorom, a także stworzenie 14 centrów kompetencyjnych, które pozwoliły zastąpić scentralizowaną sprzedaż w kompleksową obsługę projektów biznesowych w dedykowanych punktach. – Salony z rozwiązaniami HOME przyniosły 34-procentowe wzrosty udziału sprzedażowego w obrębie wyboru kompletu stolarki. Takie wyniki potwierdzają, że klient indywidualny szuka na rynku kompleksowej oferty od jednego producenta. Z drugiej strony duży nacisk kładziemy również na obsługę projektów dla firm, których specjalne potrzeby wymagają indywidualnego podejścia – mówi Grzegorz Ratajczak, Dyrektor Wykonawczy Firmy KRISPOL.


Podsumowanie roku: KRISPOL zdj. 1

fot. KRISPOL


Wzrost sprzedaży produktów


W roku 2018 znacznie wzrosło zainteresowanie dwoma kategoriami produktowymi – żaluzjami fasadowymi i dużymi oknami tarasowymi. Ich sprzedaż wzrastała wykładniczo na podobnym poziomie. Firma KRISPOL przyznaje również, że wśród odbiorców stolarki widać inspirację nowymi trendami. – Aż 25% wszystkich zamawianych okien tarasowych stanowiły produkty wykonane z aluminium – mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej Firmy KRISPOL.


Prognozy na 2019 rok


To właśnie w aluminium firma KRISPOL doszukuje się jednego z największych trendów na zbliżający się sezon, a co za tym idzie rozszerza swoją ofertę w linii HOME. Do stolarki aluminiowej dostosowana została paleta nowoczesnych wzorów oklein – w 2019 roku będzie królował Beton, kolor Czarny, Dąb Popielaty czy haptyczny Woodec Dąb Turner. – Aluminium, które kiedyś dedykowane było dużym inwestycjom biznesowym trafi teraz do projektów indywidualnych. Klienci w Polsce chcą nowoczesnych rozwiązań, więc dostosowujemy ofertę do ich oczekiwań. Zauważyliśmy również, że dużym zainteresowaniem cieszy się możliwość okleinowania i malowania w tgz. bikolorze, czyli technice, która umożliwia zastosowanie innego koloru od zewnątrz – dostosowanego do elewacji budynku, a innego od wewnątrz – co pozawala na uzyskanie spójnego efektu wykończenia wnętrza. To trendy, które mocno wybrzmią w 2019 roku – mówi Katarzyna Kozłowska, Marketing Manager Firmy KRISPOL.


Nie tylko aspekty wizualne


W zbliżającym się sezonie wzrośnie zainteresowanie produktami bezpiecznymi. Można to wywnioskować chociażby obserwując wysyp tego typu produktów w 2018 roku. Wybór takich właśnie elementów stolarki daje wiele możliwości – z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo, z drugiej jest też bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze np. ubezpieczenia domu, gdzie obowiązują restrykcyjne wymogi dotyczące produktów. KRISPOL włączył do oferty szyby antywłamaniowe, okucia, klamki, a co najważniejsze rozwinął projekt safeHOME, który pozwala na zabezpieczenie domu już na etapie budowy, a także montaż czujników antywłamaniowych bez nieestetycznej ingerencji w produkt, to prawdziwa nowość na rynku.

Podsumowanie roku: KRISPOL zdj. 2
Podsumowanie roku: KRISPOL zdj. 3
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito