Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Akademia Lindab ogłasza zapisy na wiosenną edycję szkoleń
Zobacz:

Aktualności

Akademia Lindab ogłasza zapisy na wiosenną edycję szkoleń

16-01-2019

Koniec zimy to ostatni dzwonek i najlepszy czas na zaplanowanie branżowego szkolenia w Akademii Lindab. Oferta szkoleń skierowana jest do osób, które zainteresowane są zdobyciem fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu wentylacji i klimatyzacji: instalatorów, pracowników firm wykonawczych oraz osób chcących zdobyć nowe umiejętności.


Doświadczeni eksperci Lindab, doskonale wyposażona sala szkoleniowa, w której zbudowane są układy wentylacyjne i układy pomiarowe oraz możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami w ofercie firmy, to gwarancja pozyskania merytorycznej i praktycznej wiedzy branżowej. Szkolenia trwają jeden dzień, a na ich zakończenie uczestnicy otrzymują imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.


Terminy wiosennej edycji szkoleń:


  • 14 lutego 2019 Seminarium szkoleniowe w Koszalinie
  • 20 lutego 2019 Akademia Wentylacji Lindab
  • 20 marca 2019 Praktyczny montaż systemów wentylacyjnych Lindab i central SALDA
  • 27 marca 2019 Praktyczny montaż i serwis klimatyzatorów


Podsumowanie jesiennej edycji w Akademi LindabW ofercie Lindab są także szkolenia dla projektantów Warsztaty IT Solutions – terminy zajęć są ustalane indywidualnie z uczestnikami zainteresowanymi szkoleniem.


Liczba miejsc jest ograniczona – zapraszamy do zapisów!


Szczegółowe informacje, programy a także formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie: www.szkolenia-lindab.pl

lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito