Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Hensfort laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2019
Zobacz:

Aktualności

Hensfort laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2019

01-02-2019

Firma Hensfort, produkująca energooszczędne okna i drzwi, znalazła się na liście Diamentów Forbesa 2019. Opublikowany na łamach miesięcznika Forbes ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, już po raz dwunasty przygotowała firma Bisnode Polska.

Hensfort laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2019 zdj. 1

Najnowsze zestawienie obejmuje przedsiębiorstwa, które w latach 2015-2017 osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Firmy mogące poszczycić się tytułem Diament Forbesa muszą wykazywać się dodatnim wynikiem finansowym, współczynnikiem ryzyka współpracy na poziomie wyższym niż 4, dobrą płynnością finansową i brakiem zaległych płatności wobec swoich partnerów i kontrahentów.


Hensfort – energooszczędne okna na lata


Firma Hensfort z siedzibą w Przemyślu to jeden z największych producentów okien PCV oraz okien aluminiowych w Polsce. Przedsiębiorstwo stale zwiększa liczbę swoich klientów oraz rozszerza obszar działalności pojawiając się na nowych rynkach. Okna Hensfort charakteryzujące się energooszczędnością, wysoką izolacyjnością cieplną i stylowym designem, cenione są nie tylko w naszym kraju, ale również na takich rynkach jak Niemcy, Włochy, Francja, Czechy, Słowacja, Belgia czy Wielka Brytania, a nawet w USA.


Aktywność marki na rynkach zagranicznych znacząco przyczynia się do wzmacniania wizerunku polskiej branży stolarki otworowej. Polska jest dziś niekwestionowanym liderem eksportu okien w całej Europie.


– O popularności naszych okien PVC oraz okien aluminiowych decyduje odpowiedni dobór najwyższej jakości materiałów i współpraca z najlepszymi dostawcami. To sprawia, że energooszczędne okna Hensfort wybierane są nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także przez deweloperów i inwestorów, którzy pragną nadać wyjątkowy charakter swoim inwestycjom – domom jednorodzinnym, apartamentowcom czy biurowcom – informuje Jacek Wach, Dyrektor ds. Marketingu firmy Hensfort.


Jakość potwierdzona zaufaniem


Jakość produktów przemyskiej firmy doceniają uznane firmy budowlane i najwięksi Deweloperzy. Okna PVC i stolarkę aluminiową Hensfort spotkać można w inwestycjach realizowanych m.in. przez firmy Skanska, Erbud, Robyg, Apklan, Wikana, Wawel Service czy Northouse. Projekty, w których wykorzystano okna z Przemyśla wielokrotnie były nagradzane w prestiżowych konkursach, jak osiedle Piasta Park w Krakowie, które w 2018 roku otrzymało Perłę Krakowa.


Firma Hensfort specjalizuje się również w produkcji fasad aluminiowych, które wykorzystywane są przy tworzeniu okazałych elewacji firm, banków, galerii handlowych, obiektów sportowych i innych budynków użyteczności publicznej.


– Innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój to wartości, na których budujemy nasz rynkowy sukces od 20 lat. Pozycja lidera w sprzedaży profili okiennych Deceuninck w Polsce, ponad milion wyprodukowanych okien oraz międzynarodowe struktury sprzedaży to osiągnięcia, które napawają dumą i pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość – podsumowuje Andrzej Pichur, Prezes Zarządu Hensfort Sp. z o.o.


Więcej informacji: www.hensfort.com

Hensfort laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2019 zdj. 2
Hensfort laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2019 zdj. 3
Hensfort laureatem nagrody Diamenty Forbesa 2019 zdj. 4
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito