Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Lindab otwiera Centrum Innowacji
Zobacz:

Aktualności

Lindab otwiera Centrum Innowacji zdj. 1

Lindab otwiera Centrum Innowacji

19-02-2019

Lindab, wiodący szwedzki producent systemów wentylacyjnych i rozwiązań dla klimatu wewnętrznego, otwiera Lindab Innovation Hub nowe centrum badawczo-innowacyjne.


Centrum innowacji zlokalizowane będzie w miejscowości Helsingborg w Szwecji i rozpocznie swoją działalność na wiosnę 2019r. Głównym zadaniem nowego ośrodka i zespołu pod przewodnictwem Nicklasa Friberga, będzie wdrażanie nowych technologii, trendów oraz rozwiązań biznesowych, zarówno w Grupie Lindab, jak również w całej branży.


Otwarcie nowego centrum innowacji, jest kolejnym potwierdzeniem, że Lindab odpowiedzialnie i poważnie podchodzi do wyzwań związanych z klimatem w pomieszczeniach i inwestowaniem w obiekty, z wyraźnym naciskiem na innowacje. Badania pokazują, że jakość powietrza w pomieszczeniach ma ogromne znaczenie dla zdrowia, wydajności i komfortu ludzi. Lindab chce podnosić świadomość na ten temat zarówno w całej branży, jak również wśród konsumentów.


Zespół Lindab Innovation Hub tworzyć będą eksperci i specjaliści wybrani ze względu na ich umiejętności w zakresie innowacji, rozwoju koncepcji i zagadnień poprawy klimatu w pomieszczeniach. Proponując nowe rozwiązania w oparciu o wymagania klientów, będą stawiać wyzwania dla istniejących rozwiązań i prezentować nowe spojrzenie. Działania skierowane do architektów, właścicieli nieruchomości i deweloperów będą miały na celu zdobycie większego i głębszego zrozumienia znaczenia powietrza wewnętrznego dla dobrego samopoczucia ludzi.


Centrum innowacji będzie także oferowało przyjazne środowisko dla nowych firm z branży (startup’ów) do tworzenia nowych produktów i usług związanych z klimatem wewnętrznym dla wszystkich typów budynków.


– Dostrzegamy ogromny potencjał w możliwości wykorzystania nowoczesnej technologii do monitorowania klimatu w pomieszczeniach. Inwestując w centrum innowacji wysyłamy wyraźny sygnał, że przygotowujemy się do przyszłości – podkreśla Ola Ringdahl, dyrektor generalny Lindab Group.


lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito