Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie KINGSPAN - Nowa Biblioteka BIM dla ArchiCAD
Zobacz:

Aktualności

KINGSPAN - Nowa Biblioteka BIM dla ArchiCAD

07-02-2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, architektów i konstruktorów, oferujemy nowość: kompletną i prawdopodobnie najlepszą obecnie na rynku bibliotekę BIM dla swoich produktów. Biblioteka przygotowana jest w wersji dla środowiska ArchiCAD 21 i można ją pobrać bezpłatnie z naszej strony internetowej.


BIM to z angielskiego skrót od modelowania informacji o budynku. Dzięki niemu można wstawiać zdefiniowane wcześniej trójwymiarowe obiekty oraz nadawać im odpowiednie parametry.


KINGSPAN - Nowa Biblioteka BIM dla ArchiCAD zdj. 1

fot. Kingspan


BIM pozwala również na dodawanie atrybutów i ich modyfikacje automatycznie w trójwymiarowym modelu budowli już w trakcie projektowania. Dzięki temu możliwe jest zachowanie wszelkich realnych parametrów obiektu. Dodatkowo umożliwione jest także generowanie raportów, a więc przeanalizowanie wszystkich szczegółów, dlatego zmniejsza się ryzyko popełnienia błędu.


W celu pobrania bezpłatnych obiektów BIM ściennych i dachowych płyt warstwowych, a także niezbędnych akcesoriów montażowych marki KINGSPAN, wystarczy na naszej stronie internetowej wejść w zakładkę „Pliki do pobrania”.


Pobranie materiałów wymaga założenia lub zalogowania się na swoje konto. To narzędzie skutecznego działania dla architektów.


Biblioteka Kingspan Płyty Warstwowe dla programu ARCHICAD 21 pozwala na tworzenie złożonych obiektów parametrycznych reprezentujących systemowe rozwiązania Kingspan.


Dla poprawnego działania Biblioteka Kingspan wymaga zainstalowania Dodatku Wyposażenie Dachu/Stropu/Ściany, który należy pobrać ze strony GRAPHISOFT. Z poziomu programu ARCHICAD wybieramy z menu górnego: Pomoc / ARCHICAD Downloads. (www.graphisoft.com/downloads/goodies/AC21/POL.html). Dodatkowo niezbędne dodatki zostały dołączone do paczek z plikami BIM.

KINGSPAN - Nowa Biblioteka BIM dla ArchiCAD zdj. 2
KINGSPAN - Nowa Biblioteka BIM dla ArchiCAD zdj. 3
KINGSPAN - Nowa Biblioteka BIM dla ArchiCAD zdj. 4
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito