Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Firma Godna Polecenia - Hörmann Polska sp. z o.o. z certyfikatami Biura...
Zobacz:

Aktualności

Firma Godna Polecenia - Hörmann Polska sp. z o.o. z certyfikatami Biura Promocji Gospodarczej

11-07-2019

Firma Godna Polecenia i Wiarygodny Partner w Biznesie – takie certyfikaty otrzymała firma Hörmann Polska sp. z o.o. Prezesa firmy Rada Programowa Biura Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu wraz z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan wyróżniły tytułem Lidera Przedsiębiorczości.


Honorowy patronat nad programem i procesem certyfikacji Firma Godna Polecenia i Wiarygodny Partner w Biznesie sprawują Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Firma Godna Polecenia - Hörmann Polska sp. z o.o. z certyfikatami Biura Promocji Gospodarczej zdj. 1

fot. Hörmann | Certyfikaty odbiera Robert Biderman - Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy Hörmann Polska sp. z o.o.


Ten szeroki program promocji gospodarczej ma wyłaniać firmy oferujące najlepsze produkty i usługi, w pełni zgodne z oczekiwaniami konsumentów, oraz promować najnowocześniejsze metody zarządzania. Proces wyłaniania godnych polecenia firm i zarządzających nimi liderów odbywa się na podstawie doskonalonych od kilkunastu lat badań jakości. Podstawą oceny Rady Programowej jest więc audyt rynkowy uzupełniony o rekomendacje firm, samorządów, organizacji gospodarczych itp.


– To dla mnie duża satysfakcja, że prowadzone przeze mnie przedsiębiorstwo pochwalić się może certyfikatem Firma Godna Polecenia, a ja osobiście uznany zostałem za lidera przedsiębiorczości. Oznacza to bowiem, że nie tylko oferowane przez nas produkty, bramy, drzwi i napędy, kojarzą się z najwyższą jakością, ale uznanie wszystkich naszych partnerów zyskuje także sposób kierowania firmą i prowadzenia biznesu – mówi Krzysztof Horała, prezes Hörmann Polska sp. z o.o.


Laureatów programu i certyfikacji Firma Godna Polecenia oraz Wiarygodny Partner w Biznesie i Lider Przedsiębiorczości wyłoniono już po raz dwudziesty trzeci.

Firma Godna Polecenia - Hörmann Polska sp. z o.o. z certyfikatami Biura Promocji Gospodarczej zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito