Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów...
Zobacz:

Aktualności

Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów Lindab

19-03-2020

Miło jest nam poinformować, iż na początku marca br. otrzymaliśmy specjalne gratulacje od Instytutu Techniki Budowlanej za uzyskanie Krajowej Oceny Technicznej dla produktów Lindab w obszarze wyrobów do wentylacji i klimatyzacji.


Nasze flagowe i znane w całej Polsce produkty wentylacyjno-klimatyzacyjne: rury zwijane, tłoczone i segmentowe kształtki okrągłe z uszczelką i bez uszczelki, przeszły testy oraz badania zalecone przez ITB i parametry techniczne naszych produktów zostały pozytywnie potwierdzone.


Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów Lindab zdj. 1

fot. Lindab | Na zdjęciu: Kierownik Działu Marketingu Wojciech Dworakowski przekazuje pamiątkowe gratulacje Grzegorzowi Pieklikowi – Kierownikowi ds. Jakości, Środowiska i BHP. Przekazanie odbyło się w siedzibie Lindab w dniu 5 marca 2020.


Krajowa Ocena Techniczna (KOT)* jest udokumentowaną, pozytywną oceną właściwości użytkowych zasadniczych charakterystyk wyrobu budowlanego, które zgodnie z zamierzonym zastosowaniem mają wpływ na spełnienie podstawowych wymagań przez obiekty budowlane, w których wyrób będzie zastosowany. Wymagania są wymienione w Art. 5 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo Budowlane. Krajowa Ocena Techniczna stanowi dokument odniesienia do sporządzenia krajowej deklaracji właściwości użytkowych i znakowania wyrobu znakiem budowlanym B.

Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów Lindab zdj. 2
Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów Lindab zdj. 3
Krajowa Ocena Techniczna (KOT) - National Technical Assessment dla produktów Lindab zdj. 4
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito