Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Wirtualny spacer REHAU – poznaj nowości w branży okiennej!
Zobacz:

Aktualności

Wirtualny spacer REHAU – poznaj nowości w branży okiennej!

24-06-2020

W ramach wirtualnego spaceru firma REHAU przedstawia swoje innowacje w technologii okiennej. W trakcie indywidualnej prezentacji pracownicy działu sprzedaży pokazują nowości i rozwiązania systemowe REHAU, takie jak np. narzędzie JustSmart do w pełni automatycznej regulacji ustawienia okien do montażu. Taka indywidualna „wizyta” online, jako kompaktowa i czytelna prezentacja technicznych detali, to dużo więcej niż zwykły pokaz produktów – w myśl zasady REHAU „Create Difference. Grow Business”.REHAU uchodził za pioniera w dziedzinie rozwiązań cyfrowych na długo przed kryzysem spowodowanym koronawirusem. Koncepcja wirtualnych prezentacji doskonale wpisuje się w ten trend. Oprócz usługi specjalnej, czyli prezentacji z przewodnikiem, istnieje również możliwość wcześniejszego obejrzenia oferty samodzielnie, jednak w bardziej okrojonym zakresie. W obu przypadkach prezentacja rozpoczyna się na stronie www.rehau.pl/okna2020.


Prezentacja skupia się na czterech głównych obszarach współpracy REHAU z partnerami:

  • wzrost w głównym obszarze działalności,
  • inteligentne rozwiązania SMART,
  • usługi cyfrowe,
  • zrównoważony rozwój.


– Celem jest otwarcie dla naszych klientów nowych, a przede wszystkim dodatkowych rynków wzrostu – wyjaśnia Carsten Heuer, szef działu Window Solutions. – Jest to możliwe dzięki inteligentnym technologiom, które znacznie podnoszą wartość dodaną okna, a także dzięki cyfryzacji zwiększającej efektywność pracy. Podstawę stanowi przy tym atrakcyjny asortyment. W odpowiedzi na nowe wyzwania REHAU oferuje systemy z kompleksowymi rozwiązaniami.


Innowacje w głównym obszarze działalności i inteligentne produkty


Cyfrowa prezentacja skupia się na nowych koncepcjach REHAU. Do innowacji w głównym obszarze działalności firm okiennych należy nowy system przesuwny SYNEGO Slide i inne certyfikowane rozwiązania. W segmencie rozwojowym produktów Smart REHAU prezentuje drugą generację systemu ochrony przeciwwłamaniowej Smart Guard, oraz nowe technologie w obszarze oszklenia Smart Privacy i Shading. Są to kompleksowe rozwiązania systemowe, które zapewniają łatwy montaż dla wykonawców i wygodną obsługę dla klientów końcowych.


Rozwiązania cyfrowe


Nowatorskie narzędzie montażowe JustSmart jest odpowiedzią na niedobory fachowców w branży i wysokie wymagania w zakresie precyzji montażu stolarki okiennej. Rozwiązanie REHAU umożliwia w pełni automatyczną regulację ustawienia w otworze okien i drzwi. Zaś dzięki WINDOW ID będzie można zarejestrować i prześledzić cały cykl życia okna. Zapewni to większą wydajność w produkcji, na placu budowy i w serwisie powykonawczym. REHAU Connect otwiera nowe kanały dystrybucji dla wykonawców i handlu specjalistycznego. To nowa platforma cyfrowa, która wspiera w pozyskiwaniu klientów, a także zakresie montażu, serwisu i obsługi posprzedażowej.


Zrównoważony rozwój


W temacie zrównoważonego rozwoju REHAU również ma się czym pochwalić. Jako specjalista w zakresie rozwiązań opartych na polimerach oszczędza rocznie 97 000 ton CO2. Odpowiada to zdolności redukcji dwutlenku węgla ekosystemu w liczbie 7 800 000 drzew na obszarze o wielkości 137 000 boisk piłkarskich. Ogromne znaczenie ma przy tym wysoki stopień wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu. Obecnie udział odzyskiwanego tworzywa wynosi w nowych profilach okiennych wynosi ponad 40%.

Wirtualny spacer REHAU – poznaj nowości w branży okiennej! zdj. 1
Wirtualny spacer REHAU – poznaj nowości w branży okiennej! zdj. 2
Wirtualny spacer REHAU – poznaj nowości w branży okiennej! zdj. 3
Wirtualny spacer REHAU – poznaj nowości w branży okiennej! zdj. 4
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito