Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Lindab: zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją
Zobacz:

Aktualności

Lindab: zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją

14-07-2020

Pierwszy na świecie system wentylacyjny z certyfikatem Eurovent, pierwsze w Polsce KOT-y na produkty wentylacyjne, jedyna w Polsce 10-letnia gwarancja na systemy wentylacyjne a od dzisiaj nowy standard: kanały wentylacyjne wykonane ze stali o grubości 0,5 mm.


Zgodnie z wymaganiami i normami w sposobie deklarowania właściwości użytkowych wyrobów budowlanych oraz sposobie znakowania ich znakiem budowlanym, z dumą informujemy naszych klientów i partnerów, iż przewody wentylacyjne Lindab produkowane są z najwyższej jakości stali o minimalnej grubości 0,5 mm.


Lindab: zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją zdj. 1

fot. Lindab


– Po raz kolejny wyprzedzamy oczekiwania i konkurencję. Wprowadzenie kolejnego, podwyższonego standardu dla produktów wentylacyjnych wpisuje się w realizowaną przez naszą firmę, strategię budowy pozycji lidera jakości – podkreśla Piotr Wolak, Prezes Zarządu Lindab. – Od wielu lat wytyczamy nowe trendy, podwyższamy standardy a poprzez najwyższą jakość wyrobów oferujemy dodatkowe korzyści naszym partnerom biznesowym i końcowym użytkownikom. Możemy z absolutną pewnością powiedzieć, że jeżeli procesy doboru surowca, produkcji, projektowania, montażu i konserwacji będą przebiegać zgodnie ze Standardem Lindab, dostarczą Państwo swoim Klientom system wentylacyjny o najwyższej jakości, zapewniający optymalny przepływ świeżego i zdrowego powietrza w każdym budynku – dodaje Piotr Wolak.


Standard Lindab to znany w branży, wyznacznik zgodności z najwyższymi normami, który jest potwierdzony deklaracjami, certyfikatami, w tym prestiżowym certyfikatem Eurovent i jedyną na polskim rynku 10-letnią gwarancją producenta.


Co oznacza 10-letnia gwarancja na systemy Lindab?


Oczekiwania Klientów w zakresie precyzji wykonania, efektywności energetycznej, trwałości i systemów wentylacyjnych stale rosną. Parametry takie jak powłoka ocynku, grubość blachy czy średnicę rury można zweryfikować przy pomocy ogólnie dostępnych narzędzi.


Niestety, bardzo istotne parametry takie jak szczelność wymagają specjalistycznych urządzeń pomiarowych, a do weryfikacji rodzaju stali, kluczowego dla trwałości produktu, konieczne są bardzo kosztowne testy laboratoryjne. Inwestorzy nawet po przeprowadzeniu takich testów nie mają pewności, że kolejna partia produkcyjna będzie wykonana z takich samych surowców. Przy większości realizacji muszą więc zaufać deklaracjom producenta. Sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że odpowiedzialność za jakość tych systemów spoczywa wyłącznie na barkach Inwestorów, a ewentualne problemy takie jak korozja, biała rdza, odporność na uszkodzenia mechaniczne czy odbarwienia mogą ujawnić się wiele miesięcy lub lat po instalacji.


Jako pierwsza firma na polskim rynku wprowadziliśmy bezpłatną 10-letnią gwarancję na wszystkie okrągłe systemy wentylacyjne Lindab i Centrum Klima. Oficjalna gwarancja wystawiana bezpośrednio przez Lindab została doceniona przez inwestorów, architektów, inspektorów budowlanych i odbiorców końcowych gdyż zapewnia naszym partnerom biznesowym dodatkową przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.


Poprzez stałe udoskonalanie procesów, wykorzystywanie maszyn produkcyjnych światowej klasy, a także zbudowaniu sieci zaufanych dostawców, jesteśmy w stanie produkować najwyższej jakości systemy wentylacyjne z praktycznie 100% powtarzalnością parametrów i uzyskać stałe, niezmieniające się przez lata właściwości stali i powłoki ocynku.

Lindab: zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją zdj. 2
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito