Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Atrakcyjny model finansowania zakupu systemu DSO
Zobacz:

Aktualności

Atrakcyjny model finansowania zakupu systemu DSO zdj. 1

Atrakcyjny model finansowania zakupu systemu DSO

05-10-2020

 W maju tego roku informowaliśmy Państwa o zakończeniu wsparcia producenta dla systemu ostrzegania przeciwpożarowego DSO typu Sinaps, opartego na kontrolerach IDA4 oraz DIVA8. Tym z Państwa, którzy posiadają ten system przypominamy, że w budynkach użyteczności publicznej oraz wykorzystywanych jako siedziba firmy, zachowanie norm związanych z bezpieczeństwem, jest nie tylko obowiązkiem moralnym, ale również prawnym.


Zdajemy sobie sprawę, że użytkowane przez Państwa systemy DSO typu SINAPS mogą być już wyeksploatowane lub nawet nie w pełni sprawne. W związku z powyższym istnieją dwa rozwiązania:

  • podjęcie próby naprawy istniejących urządzeń,
  • instalacja nowego systemu – rozwiązanie trwalsze, bezpieczniejsze i tańsze.


Informujemy, że firma pAudio Technologies Sp. z o. o. podpisała porozumienie z Europejskim Funduszem Leasingowym, na mocy którego powstała, możliwość finansowania wymiany systemu DSO typu SINAPS w formie leasingu. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z tej możliwości, prosimy o kontakt z osobami zajmującymi się systemem DSO w Państwa obiekcie, lub osobiście z pAudio. Posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby móc doradzić Państwu w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito