Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie PREMIERY Lindab 2021 - zapowiedź nowości od Lindab
Zobacz:

Aktualności

PREMIERY Lindab 2021 – zapowiedź nowości od Lindab zdj. 1

PREMIERY Lindab 2021 - zapowiedź nowości od Lindab

11-01-2021

Firma Lindab zapowiada nowy cykl premierowych produktów na 2021 rok. Co miesiąc, w ramach nowej akcji promocyjnej o nazwie „PREMIERY Lindab 2021” w ofercie firmy pojawi się nowy produkt, który wprowadzony zostanie do sprzedaży.


- „PREMIERY Lindab 2021” to odpowiedź na potrzeby rynku oraz naszych Klientów i Partnerów. Budowanie świadomości korzyści wynikających ze stosowania rozwiązań i urządzeń Lindab w kontekście wymagań stawianych budynkom, zmniejszenie zużycia energii ale przede wszystkim poprawa jakości powietrza w pomieszczeniach i komfort osób w nich przebywających to nasze główne priorytety - podkreśla Piotr Wolak, Prezes Zarządu Lindab.


Nowy cykl „PREMIERY Lindab 2021” prezentować będzie nowości w dwóch kategoriach: dla branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej oraz dla branży pokryć dachowych i systemów rynnowych.


Pierwsza PREMIERA Lindab 2021 już w styczniu!

Zapraszamy do śledzenia strony www.lindab-polska.pl oraz mediów społecznościowych Lindab na kanale Facebook oraz LinkedIn.


lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito