Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość w ofercie
Zobacz:

Aktualności

Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość w ofercie

16-02-2021

Firma Lindab, w ramach cyklicznego projektu o nazwie „Premiery Lindab 2021”, prezentuje lutową nowość. Do oferty blach aluminiowych wprowadzone zostały produkty z linii Vestis: blachy do dachów na rąbek stojący oraz kompletny system rynnowy.


Marka Vestis to linia produktów z powlekanej blachy aluminiowej, która powstała, aby spełnić wysokie oczekiwania architektów, projektantów, klientów i wykonawców. Jej producentem jest znana włoska firma Mazzonetto.


Premiery Lindab 2021 – lutowa nowość w ofercie zdj. 1

fot. Lindab


Główną zaletą wyrobów wykonanych z powlekanych blach aluminiowych jest ich waga. Aluminium jest niezwykle lekkim materiałem, dzięki czemu nie obciąża dodatkowo konstrukcji budynku, niska waga pozwala także obniżyć koszty transportu surowca na miejsce budowy. Do zalet aluminium zaliczyć należy także jego trwałość, zdolność do zachowania trwałości koloru, plastyczność oraz doskonałe właściwości antykorozyjne - brak tzw. białej korozji.


Aluminium można stosować w najbardziej wymagającym środowisku, a pokrycia dachowe oraz systemy rynnowe wykonane z aluminiowej blachy objęte są nawet 40-letnią gwarancją producenta.

Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość w ofercie zdj. 2
Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość w ofercie zdj. 3
Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość w ofercie zdj. 4
Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość w ofercie zdj. 5
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito