Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie FOVEO TECH - Zima niestraszna z FOVEO TECH
Zobacz:

Aktualności

FOVEO TECH - Zima niestraszna z FOVEO TECH

24-10-2012

W naszym klimacie, prowadzenie prac budowlanych zimą nie należy do najprostszych zadań. Warunki atmosferyczne utrudniają, a często wręcz uniemożliwiają aplikację farb i tynków na zewnątrz pomieszczeń. Z myślą o ułatwieniu tego typu robót, na rynek wprowadzony został nowy produkt – FOVEO TECH DZ 10 – dodatek zimowy przyspieszający wiązanie tynków i farb fasadowych.

FFiL Śnieżka S.A. - Foveo Tech DZ 10

FOVEO TECH | Dodatek zimowy DZ 10.


Zima często zmusza wykonawców do przerwania prac na budowie i do odłożenia ich na okres wiosenny. Taka sytuacja prowadzi do zwiększenia kosztów inwestycji i powoduje często, że niezabezpieczona na zimę fasada budynku, podlega niszczeniu na skutek działania czynników atmosferycznych: wiatru czy też mrozu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak dodatek zimowy FOVEO TECH DZ 10, możliwe jest jednak wykonywanie wypraw tynkarskich i malowanie elewacji w niskich temperaturach i w warunkach podwyższonej wilgotności powietrza.


Dodatek zimowy FOVEO TECH DZ 10 pozwala na przyspieszenie etapu wiązania i wysychania tynku bądź farby fasadowej, dzięki czemu produkt znacznie szybciej osiąga odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zastosowanie FOVEO TECH DZ 10 daje możliwość aplikacji tynków i farb fasadowych w temperaturze od 0°C do + 10°C i wilgotności powietrza do 80%. Co istotne, produkt w żaden sposób nie wpływa na zmianę kolorystyki bądź parametrów wytrzymałościowych tynku czy farby. Preparat FOVEO TECH DZ 10 dostępny jest, w łatwej do użycia formie gotowego płynu, w butelce o objętości 250 ml.


FOVEO TECH to marka oferująca profesjonalne produkty do wykonywania ociepleń budynków. Wśród gamy produktów FOVEO TECH znaleźć można: tynki dekoracyjne, farby fasadowe, podkłady gruntujące, grunty i zaprawy klejące. FOVEO TECH to szeroki wachlarz rozwiązań, opartych na produktach doskonałej jakości.
 

FFiL Śnieżka S.A. - Foveo Tech DZ 10
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito