Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie KRISPOL rozszerza sieć salonów
Zobacz:

Aktualności

KRISPOL rozszerza sieć salonów

18-04-2016

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, stawia na sukcesywny rozwój sieci salonów w Polsce i profesjonalizację sprzedaży stolarki otworowej i osłon.


Firma rozbudowuje sieć Salonów KRISPOL, oferujących kompleksową ofertę produktów dla domu: bramy garażowe, okna, rolety i drzwi wejściowe. Salony KRISPOL są wyposażane w pełnowymiarową, zautomatyzowaną ekspozycję produktów przeznaczonych dla domu. Ich aranżacja przebiega pod okiem architekta i specjalistów z Działu Marketingu firmy, co pozwala stworzyć komfortową i przyjazną dla klientów przestrzeń. Tylko w ostatnim czasie do sieci dołączyły kolejne punkty w różnych regionach kraju: Caro (Częstochowa), Mega (Słupsk), Rambit (Kraków), Radbud (Lublin), Artbud (Zielona Góra).


- To nasi partnerzy doradzają, sprzedają, montują i serwisują produkty KRISPOL u klientów detalicznych. Robimy wszystko, aby maksymalnie wspierać ich na każdym etapie współpracy z klientem. Chcemy wspólnie wyznaczać nowe standardy obsługi w naszej branży – mówi Radek Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie KRISPOL. – Profesjonalne, świetnie wyposażone i niezwykle komfortowe dla klienta Salony KRISPOL są naszą wizytówką na rynku. Mają też być miejscem, w którym klient ma najlepszą ofertę i warunki wyboru produktów do swojego wymarzonego domu. Klienci szczególnie doceniają możliwość sprawdzenia i zobaczenia na żywo, jak wyglądają i działają poszczególne produkty, w tym pełnowymiarowa brama garażowa. To zdecydowanie ułatwia rozmowy i wybór najlepszych dla siebie rozwiązań.

KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 1
KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 2
KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 3
KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 4
KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 5
KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 6
KRISPOL rozszerza sieć salonów zdj. 7
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito