Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności wypunktowanie ALUPROF - Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm
Zobacz:

Aktualności

ALUPROF - Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm

09-06-2016

Firma Aluprof S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowe elementy konstrukcyjne dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm. Jedną z wprowadzanych nowości jest zaokrąglony profil boczny skrzynki (PSBO) oraz nakładki maskujące na pokrywy boczne (NPB i NOPB). Połączenie tych dwóch elementów stanowi estetyczne rozwiązanie w przypadku braku możliwości zabudowy pomieszczenia od wewnątrz.


Istotną zmianą jest także wzbogacanie oferty o aluminiowy profil boczny (PSBA), polecany w przypadku braku zabudowy skrzynki. Dzięki trwalej i wytrzymałej konstrukcji, wykonanej z ekstrudowanego aluminium jest on odporny na działanie czynników atmosferycznych. Warto dodać, że element ten może być polakierowany na dowolny kolor z palety RAL, co pozwala na estetyczne dopasowanie do elewacji budynku bądź stolarki okiennej.


Ponadto wprowadzone zostały m.in. wąskie prowadnice (PPA35), wykonane z ekstrudowanego aluminium dla profili maxi i mini, które umożliwiają dodatkowe docieplenie ramy, co minimalizuje straty ciepła. Prowadnice dostępne są również w wariancie z moskitierą (PPAM35).

Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm zdj. 1
Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm zdj. 2
Nowe elementy dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm zdj. 3
lista aktualności

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito