Portal dla Inwestorów, Architektów i Wykonawców.

logo
Przeszukaj zasoby naszej bazy
0..9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Jesteś tu: Strona główna wypunktowanie Aktualności
Zobacz:

Aktualności

Skuteczna wentylacja garażu zdj. 3
Zestaw do uchylania górnego segmentu bramy
Komfort na pilota. Krispol z promocją własnych napędów zdj. 1
Niezawodny napęd do bram garażowych za 399 zł? Z marką KRISPOL to możliwe. Ruszyła promocja napędów STARCUS, ceny detaliczne tych produktów zostały znacznie obniżone.
Lindab ALIZE AUTO kratka wyciągowa z automatyczną regulacją zdj. 1
Kratki wyciągowe z automatyczną regulacją to uniwersalny, samoregulujący, funkcjonalny i sprawdzony produkt do wyciągu i kontroli powietrza w systemach wentylacji niskociśnieniowej (hybrydowej) przy ciśnieniu od 50 do 160 Pa.
WIELKA GALA „30 LAT WOLNOŚCI RP” zdj. 2
14 czerwca 2019 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „30 LAT WOLNOŚCI RP”, podczas której poznaliśmy Laureatów:
Ascetyczna nowoczesność zdj. 2
Melanżowa szarość, ascetyczna wręcz prostota i symetria to cechy, które sprawiają, że płyta Polbruk Lamell sprawdzi się idealnie we wszystkich przydomowych ogrodach, w których ceniony jest minimalizm.
Nowy wymiar elegancji. Drzwi zewnętrzne ThermoPlan Hybrid firmy Hörmann zdj. 2
O nowe drzwi powstałe z połączenia aluminium i stali nierdzewnej poszerzyła swoją ofertę drzwi zewnętrznych firma Hörmann. Charakterystyczne skrzydło drzwi ThermoPlan Hybrid tworzy jedną płaszczyznę z ościeżnicą. A do tego jest wyjątkowo wytrzymałe...
ISO-Chemie z Aalen podejmuje ekologiczną inicjatywę zdj. 2
Przedsiębiorstwo rodzinne ISO-Chemie rozpoczęło ekologiczną ofensywę, o czym poinformowano w siedzibie firmy, w niemieckim Aalen. Firma produkująca pianki techniczne i energooszczędne systemy uszczelnień dla budynków zaprezentowała pakiet podjętych...
Nowość w ofercie KRISPOL – energooszczędne okna FEN 82 zdj. 1
Rosnące oczekiwania Klientów pod kątem oszczędności i bezpieczeństwa inspirują do tworzenia produktów dopracowanych w każdym calu. Ich funkcjonalność ułatwia codzienne użytkowanie, a design sprawia, że to już nie tylko „okna”, ale element, który...
Duragrain - nowe wzory powierzchni bram garażowych zdj. 2
Bramy garażowe stają się ważnym elementem elewacji domów. Inwestorzy coraz częściej szukają bram o finezyjnych wzorach powierzchni, które pozwalają dopasować je nawet do bardzo wyszukanych architektonicznie projektów. Tak szerokie możliwości aranżacji...
Akademia Lindab zaprasza na szkolenie zdj. 1
W marcu 2019r. firma Lindab wprowadziła do swojej oferty nową markę urządzeń klimatyzacyjnych TCL – klimatyzatory ścienne serii Elite.
1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    107

Copyright 2013. www.budoskop.pl | Budownictwo w zbliżeniu| Polityka cookies Wszystkie prawa zastrzeżone.Partner Strategiczny:


INFO-INWEST Inwestycje budowlane

realizacja: Ideo
powered by: CMS Edito